,,KTO JEST MISTRZEM”

W Zespole Oświatowym w Skibniewie 9.05.2017 r. została rozstrzygnięta XIII edycja gminnego konkursu ,,Jestem mistrzem”. Konkurs był adresowany do trzecioklasistów z podstawówek z Nowej Wsi, Przywózk, Grochowa i Skibniewa.

Dzieci mogły wykazać się wiedzą z zakresu języka polskiego, matematyki, środowiska, wychowania fizycznego. Konkurs składał się z 12 zadań. Tytuł Mistrza i Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Oświatowego im. Marianny Frąckowiak w Skibniewie trafił do III klasy Szkoły Podstawowej w Grochowie. Wywalczyła go drużyna w składzie: Natalia Suchożebrska, Julia Kosieradzka, Izabela Wiśniewska. Pamiątkowe dyplomy i upominki ufundował Bank Spółdzielczy w Sokołowie Podlaskim oraz Rada Rodziców skibniewskiego Zespołu Oświatowego.

Elżbieta Buczyńska
Agnieszka Borkowska